Heritage Turandot 12 Kişilik Yemek Seti

36 Parça
Heritage Turandot 12 Kişilik Yemek Seti
Heritage Turandot 12 Kişilik Yemek Seti Heritage Turandot 12 Kişilik Yemek Seti Heritage Turandot 12 Kişilik Yemek Seti Heritage Turandot 12 Kişilik Yemek Seti Heritage Turandot 12 Kişilik Yemek Seti Heritage Turandot 12 Kişilik Yemek Seti video

Rosenthal

Heritage Turandot 12 Kişilik Yemek Seti

Hareketli, barok Rosenthal formu Sanssouci, tek renkli altından Midas dekorunun sahnesini oluşturuyor. Özgün dal ve yapraklar birbiri üzerine katmanlar halinde desenler oluştururken, mat ve parlak yüzeyler arasındaki bu birleşim porselen kabartması ile bütünleştiğinde çok şehvetli bir etkileşim oluşturmaktadır. Üç boyutlu kamuflaj dekor ismini, Dionysus’un “dokunduğu herşeyin altına dönme” dileğini yerine getirdiği mitolojik Kral Midas’tan almaktadır.

 12 Kişilik 36 Parça Yemek Seti

12  Adet  26Cm Yemek Tabağı

12  Adet  23Cm Çukur Tabak

12  Adet  19Cm Tatlı Tabağı


TARİHÇE
Tasarımcısı Gianni Cinti Gianni Cinti’nin evi; grafik dizaynı ve illüstrasyonlar, ürün tasarımı ve moda gibi birçok dünyadan oluşmaktadır. Tasarım eğitimini Urbino’da bulunan Istituto Superiore Per le Industrie Artistiche’de almıştır. Cinti Sambonet, Rosenthal, Pininfarina isimli firmaların yanı sıra Marithe + François Girbaud, Alberta Ferretti gibi moda markalarına ve daha ünlü marka ve isimlere tasarımlar yapmıştır. Tasarımcı ve danışman olarak çalıştığı Milano’da bulunan kendi stüdyosunu kurmadan önce, İtalyan Moda tasarımcısı Gianfranco Ferre’nin yanında 5 yıl asistanlık yapmıştır. Şuanda birçok uluslararası firma ile tasarım danışmanı olarak çalışmaktadır. Bir kozmopolitan, meraklı bir gezgin ve çağdaş sanata tutkulu biri olarak, dünya çapında üniversiteleri konuşmacı olarak ziyaret etmektedir ve yaşamakta ve aynı zamanda çalışmakta olduğu şehir olan Milano’da bulunan Istituto Europeo di Design’da tasarım eğitimi vermektedir.
TEKNİK BİLGİLER
Menşei Almanya
Marka Rosenthal
Model Heritage Turandot
Dekor Porselen
TALİMATLAR
Kullanım ve Bakım Bulaşık makinesinde temizlenebilir.
  • Görüntüleme: 611
  • Ürün Kodu: 10460-404312
  • Stok Durumu: 36 Parça

Etiketler: Heritage Turandot