Hakkimizda

Vizyonumuz
Misyonumuz
SAMSUNG CSC
Şirketimiz; dinamik ve esnek yapısından ve değerlerinden aldığı güçle, işbirliği içinde olduğu satış noktalarıyla, ortaya koyulan hedeflere her daim karşılıklı memnuniyeti göz önünde bulundurarak ulaşmaktadır. Gerek distribütörlük ilişkisi içinde olduğumuz dünya markalarının gerekse ilişkide olduğumuz satış noktalarımızın hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak vâr oluş amacımızı en iyi şekilde temsil etmekteyiz.
Dünyanın önde gelen markalarından Rosenthal, Rosenthal Meets Versace, Royal Crown Derby, Hutschenreuther, Rogaska, Sambonet, Thomas, Arzberg ve Robbe Berking firmalarının Türkiye’deki tek distribütörü olan şirketimiz; en iyi porselen, kristal, çelik ve gümüş üreticileri ve tasarlayıcılarıyla çalışmalarını yürütmektedir ve en doğru çözümleri sizlere sunmaktadır. Sofralarınızın, evlerinizin klasikten post moderne uzanan en gösterişli takımlarının ve sizin inceliğinizi yansıtan göz alıcı hediyelerinizin veya koleksiyon parçalarının tek adresi olmaya önem veren seçiciliğimizle, dünyanın herhangi bir yerindeki ya da bir Avrupa şehrindeki özel koleksiyonları sizler için temin etmekteyiz.
Sektörde 18 yılı aşan tecrübesinin yanında birçok dünya markasının Türkiye distribütörlüğünü yürüten şirketimiz sunduğu hizmetlerle eşsiz sofralarınızı sizlerle birlikte kurmaktadır. Sizler için edindiğimiz değerli ürünleri kalite politikamız doğrultusunda Türkiye’nin birçok şehrinde, kendi alanında marka olmuş satış noktalarıyla sizlerle buluşturmaktayız. Memnuniyetinizi her daim vazgeçilmez bir unsur olarak belirleyen şirketimiz bunun için satış noktalarıyla ve dünyaca ünlü üreticileriyle proaktif bir şekilde hareket etmektedir.
SAMSUNG CSC
Kendinizi özel hissedeceğiniz eşsiz ürünler ile sofralarınızı sizlerle birlikte kurmak.
SAMSUNG CSC
Geçmişin klasiğini ve bugünün modern tasarımını yansıtan - sofraları süsleyen - ürünler üreterek bu ürünleri dünyanın bilinen ve tercih edilen markası yapmak.